Coach van de maand is:

drs. Jeffrey Wijnberg

Psycho therapeut / Provocatief therapeut

Radebinnensingel 15  9711EL GRONINGEN
T 050 311 390 0   M GEEN
E info@psycholoogwijnberg.nl
I www.psycholoogwijnberg.nl

Drs. Jeffrey Robert Wijnberg is samen met Jaap Hollander verantwoordelijk voor het onderwijs in en de ontwikkeling van de provocatieve psychotherapie. De provocatieve stijl van helpen/coachen/therapie is zijn passie en specialiteit. Hij wordt graag uitgenodigd voor coachings, workshops, seminars en lezingen.

Meld je bij deze coach of zoek een coach bij jou in de buurt of bekijk alle coaches

Zoekafstand:
< 25 km
< 50km
< 100 km

We hebben voor u de volgende coaches gevonden:

Sergio van der Pluijm

Rotterdam-Alexander   ROTTERDAM
M 06 249 356 57
E info@helendehumor.nl
I www.helendehumor.nl

drs. Marcel Thewissen

Provocatief Coach - Relatietherapeut

Bloemenweg 7   6221 TS MAASTRICHT
T 043 2601000   M 06 215 525 81
E marcel@marcelthewissen.nl
I www.depositieveintentie.nl

Wills Langedijk

Rozenstraat 207b  1016NS AMSTERDAM
M 06 245 593 30
E wills@beterscheiden.nl

Marjolein Aelberts

Da Costa Kade 36 hs  1053WL AMSTERDAM
T GEEN   M 06-54983300
E spoenk@spoenk.nu
I www.spoenk.nu

Karlo Severdija

Witte de Withstraat 112  1057 ZG AMSTERDAM
M 06 27 365 091
E info@karlo.nu
I www.karlo.nu

Lisa Plat

Burg. Albertiplein 26  1561WJ KROMMENIE
M 06 135 493 01
E d.plat81@upcmail.nl

Thea Beentjes

De Vang 63  1622 GC HOORN
T 0229 271 357   
E thea@beentjes-training.nl
I www.beentjes-training.nl

[Foto niet beschikbaar]

drs. Anne van Stralen

Psycholoog NIP

Tornado 8  3454 RL DE MEERN
M 06 426 031 11
E annevanstralen@gmail.com

Marieke Sillevis Smitt

Provokant / Provocatief Pastor

Julianaweg 222  3523 XH UTRECHT
M 06 122 645 84
E marieke@onverwachtopgewekt.nl
I www.onverwachtopgewekt.nl

Mirjam Nagel

provocatief coach

Burgemeester Reigerstraat 77  3581 KP UTRECHT
T GEEN   M 06 50228847
E mirjam@ReverseCoaching.nl
I www.ReverseCoaching.nl

Erica van Drie

Zonstraat 85  3581MR UTRECHT
T 030 658 653 0   
E info@viatrias.nl
I www.viatrias.nl

drs. Adélka Vendl

PROVOCATIEF COACH

Soestdijkseweg-noord 329  3723HA BILTHOVEN
T 030 8783814   M 06 26504423
E adelka@vendl.nl
I www.vendl.nl

Erica Risiglione

Lange Zuiderweg 126  3781 PL Voorthuizen
M 06 551 023 84
E e.risiglione@appelboom.eu
I www.appelboom.eu

Jacqueline Scherpenzeel

Weegbree 12  5236 RD DEN BOSCH
M 06 555 511 39
E scherpenzeel@you-know.nl
I www.you-know.nl

drs. Wim de Vries

Graadt van Roggenstraat 30  6522AL NIJMEGEN
M 06 206 202 23
E flensje@chello.nl

Eric Hendriks

Julianaplein 1  6524AG NIJMEGEN
M 06 535 434 66
E Eric@eric-hendriks-coaching.nl
I www.eric-hendriks-coaching.nl

Gijs van Dinther

PROVOCATIEF COACH EN OPLEIDER

Harriet Freezerlaan 19  6662LM ELST (GLD)
T GEEN   M 06 236 868 08
E gijs@gijsvandinther.nl
I www.gijsvandinther.nl

drs. Ingeborg van der Oord

PSYCHOLOOG TRAINER NIP

Raphaelstraat 1  7031 BA WEHL
T 0314 34 55 65   M 06 535 434 62
E info@coachcadeau.com
I www.coachcadeau.com / www.graansilowehl

Ancla Rodenburg

Lupineweg 26  7325 AG APELDOORN
M 06 218 267 78
E info@rodenburg-coaching.nl
I www.rodenburg-coaching.nl

drs. Jeffrey Wijnberg

Psycho therapeut / Provocatief therapeut

Radebinnensingel 15  9711EL GRONINGEN
T 050 311 390 0   M GEEN
E info@psycholoogwijnberg.nl
I www.psycholoogwijnberg.nl